Toggle Nav

Valokuitu ulkokäyttöön yksimuoto OS2 SC-SC 8-Core

Toimitusaika 5-10pv
Tuotenro
fiber-sm-os2-scsc-8c
330,00 EUR
Laadukas yksimuoto (single-mode) valokuitu asennuskaapeli ulkokäyttöön ja suojaputkeen asennettavaksi. Valmiit liittimet molemmissa päissä kaikissa kuituytimissä. Suojatut vetopäät. Väri musta.
Fiber Type Single-mode 9µm OS2
Number of Cores 8 Core
Connector Type SC/PC
Type Loose Tube
Color black
Diameter of Cable 6.5mm +/- 0.3mm
Diameter of Pulling Aid 26mm +/- 0.3mm
Min. Bending Radius of Cable 140mm while pulled, 70mm when laid
Max. Pulling Force 1000N / 100kg
Installation temperature -40°C to +70°C
Weight approx. 8kg/100m incl. drum
Lisätietoja
Liittimet SC/PC-SC/PC
Tyyppi Single-mode 9µm
Kuituytimiä 8